TŘÍKOLKA APE 50

APE 50

Tříkolka Piaggio Ape 50 je velmi originální užitkové vozidlo

Snadno, rychle a efektivně se přizpůsobí jakýmkoliv podmínkám městské dopravy a uspokojit tak nejrůznější potřeby, i ty profesionální.

Při respektování přísných emisních limitů legislativy Euro 4 nabízí celá řada alternativní řešení, jedinečná z hlediska všestrannosti a ovladatelnosti pro ty, kteří se chtějí vyjádřit v naprosté autonomii a vyniknout svou originalitou.

Stále atraktivnější vzhled v kombinaci s tradičním uspořádáním tří kol s pohonem zadních kol činí z Ape 50 nestrojený „offroad“, který si poradí i na nezpevněném terénu.

První model řady Ape, patřící do kategorie mopedů je vozidlo, které může řídit osoba starší 15 let s licencí kategorie AM a může přepravovat pouze jednoho cestujícího (řidiče).

K dispozici je několik variant (Pick Up, Cross, VAN) a nové barevné kombinace interiéru a exteriéru.

 

NOVÝ MOTOR EURO 4

Díky obnovenému 2taktnímu motoru o objemu 50 cm³ a novému tlumiči s atraktivním zvukem je dnes Ape 50 ještě ohleduplnější k životnímu prostředí a spotřebě v souladu s přísnými parametry nejnovějších předpisů. 

Verze Euro 4 navíc těží z dalších výrazných vylepšení vzhledu, praktičnosti a bezpečnosti díky:

APE 50 PICK UP

MALÉ VOZIDLO PRO VELKOU PRÁCI

Nejpoutavější z celé řady, Ape 50 Pick Up, je nepřekonatelný svou kompaktností, hbitostí a spotřebou i hospodárností řízení.

Ideální pro přepravu v obci i ve městě.

Ape 50 Pick Up je k dispozici ve dvou verzích:

APE 50 CROSS

HLAVNÍ HRDINA

Ape 50 Cross je nejtrendovější verzí této řady. Skutečně bezpečný malý sklápěč s drsným vzhledem díky roll-baru a kovovým nárazníkům.

S přípravou pro standardní autorádio dělá práci i volný čas zábavnější.

APE 50 VAN

NEJKOMPAKTNĚJŠÍ DODÁVKA

Šikovný a spolehlivý Ape 50 Van je ideálním vozidlem pro profese, které provádějí časté dodávky zboží nebo služby jako je úklid ve městě nebo v obzvláště přetížených podmínkách.

Díky své malé velikosti a malému poloměru otáčení se skvěle pohybuje v provozu a lze jej velmi snadno zaparkovat.